Мобильный маркетинг - реклама в приложениях и веб-страницах

Базируясь на анализируемых и профилируемых данных с канала mobile мы осуществляем комплексные рекламные кампании с точно подобранными целевыми аудиториями пользователей смартфонов и планшетов. Наша технология позволяет нам охватить владельцев мобильных устройств в конкретном месте в любой точке земного шара. Покупка рекламной кампании по модели Audience Buying позволяет охватить целевую аудиторию с меньшими расходами. Благодаря нашим решениям Твой маркетинг реализуется гораздо эффективнее.

Наше решение: Audience buying

Dane + AI

Efektywny marketing mobilny
  • Trafność dotarcia do grupy docelowej
  • Mniejsze wydatki na reklamę
Skuteczność: 0%

Стандартное решение: Placement buying

Zakup powierzchni reklamowej
  • Ograniczony zasięg
  • Większe zyski dla wydawcy
Skuteczność: 0%

Исследование, проведенное на американском рынке организацией Mobile Marketing Association (SMoX – Smart Mobile Cross Marketing Effetiveness), довело что mobile, при 5% доле в расходах, увеличил на 25% сознания top-of-mind.

Способ действия системы и использования данных фирмой Selectivv был подтверждён безоговорочно фирмой Deloitte Consulting S.A. на день 6 декабря 2017 года.

Узнай на примере возможности использования мобильного маркетинга

Gripex. Możesz więcej! – Kampania wykorzystująca geolokalizację

Geotargetowanie zapewnia firmom skuteczne dotarcie z reklamą do odpowiednich odbiorców. Większość dostępnych na rynku rozwiązań pozwala na targetowanie na wybrany kraj, region, województwo czy miasto. Kampanii reklamowych na urządzenia przenośne umożliwiają dotarcie do użytkownika znajdującego się w danej lokalizacji z precyzją do kilku metrów, co jest kluczowe w momencie dotarcia do klientów danej placówki, osób odwiedzających konkretne miejsca czy mających podobne zainteresowania.

 

Allegro – Promocja aplikacji mobilnej

Kupując nowy telefon nie każdy użytkownik zdaje sobie sprawę jakie aplikacje otrzymuje wraz z telefonem. Zazwyczaj operator instaluje własne aplikacje, by związać użytkownika bardziej ze swoimi usługami oraz dodaje programy partnerów. Tak było na przykład w przypadku aplikacji Allegro. Większość nowych użytkowników smartfonów nie wiedziała, że została ona fabrycznie zainstalowana na ich smartfonie.

Producent aplikacji Allegro postanowił dotrzeć do takich użytkowników, posiadało kilkaset tysięcy instalacji pozyskanych za pośrednictwem pre-intalacji wykonanych przez operatorów GSM. Celem kampanii była promocja aplikacji mobilnej i aktywizacja użytkowników, którzy mają daną aplikację na telefonie, ale jej nie używają.

Mastercard – Retargeting do uczestników Open’er Festiwal 2017

Geotrapping pozwala na dotarcie z przekazem reklamowym do użytkowników wydarzenia, bądź konferencji, które już się zakończyły. W odróżnieniu od kampanii remarketingowej, przekaz nie jest kierowany do użytkownika, który odwiedził daną stronę internetową, ale do osoby, której w trakcie eventu wyświetliła się reklama. Nie musi tu nastąpić, żadna interakcja między użytkownikiem, a reklamodawcą, który chciałby do niego dotrzeć. Kampania reklamowa może być skierowana do użytkowników należących do danej grupy społecznej, mających podobne zainteresowania, bądź skłonnych zakupić produkt z danej półki cenowej.

Aby zebrać określoną bazę odbiorców podczas wydarzenia Open’er Festival 2017 zastosowany została geotrapping.

Mercedes – Kampania brandingowa 50 lat AMG

Założeniem kampanii było zaprezentowanie bogatej historii marki Mercedes AMG w sposób nowoczesny i nieszablonowy. Celem Klienta było dotarcie z komunikatem reklamowym do mężczyzn powyżej 35 roku życia mieszkających w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. Charakterystyczną cechą grupy docelowej było zainteresowanie motoryzacją.

Kampanię realizowaliśmy wspólnie z agencją LiquidThread dla Daimler Mercedes AMG GT w czerwcu 2017 roku.

McDonald’s – Kampania rekrutacyjna skierowana do obywateli Ukrainy

Kampania rekrutacyjna na mobile to dla pracodawcy możliwość dotarcia do poszukiwanych pracowników w kanale, którego potencjał w tym obszarze nie jest jeszcze do końca wykorzystywany. To możliwość dotarcia do ludzi młodych, którzy nie zawsze mają czas na przeglądanie serwisów pracowych. Wykorzystując profile behawioralne można także dotrzeć do konkretnej grupy docelowej, która może być najbardziej zainteresowana podjęciem danej pracy. Można znaleźć specjalistów IT czy osoby chętne do pracy za granicą

Tic Tac – Kampania produktowa

Dobrze zaplanowana kampania produktowa nie tylko zwiększa sprzedaż, ale również wzmacnia wizerunek marki. Dotarcie do konsumentów za pomocą smartfonów i tabletów, to szansa na wyróżnienie się w oczach klientów, możliwość zaistnienia w ich świadomości  i szansa na zapamiętanie przez konsumenta danej marki na dłużej. Założeniem kampanii było dotarcie do szerokiego grona klientów sklepów dyskontowych. Promowanym produktem była limitowana edycja drażetek Tic Tac, dostępnych jedynie w wybranych sklepach.

Volvo – Kampania do klientów premium

Klienci marek luksusowych to wąska grupa osób, wymagająca traktowania w sposób nieszablonowy. Taki klient oczekuje wysokiej jakości produktów i usług, dlatego kampania musi podkreślać wysoką klasę produktu. Zazwyczaj klient oczekuje też wartości dodanej związanej z zakupem takiego dobra. Często jest to historia marki, jej tradycja, wartość, status społeczny. Klienci Premium kupują styl życia, bezpieczeństwo.

Angry Birds Movie – Kampania mobile video

Celem kampanii video w kanale mobile była promocja wchodzącego do kin filmu Angry Bird Movie. Kampania miała na celu dotarcie do dzieci i ich rodziców zainteresowanych najnowszą produkcją o słynnych ptakach-nielotach. Z bazy danych Selectivv DMP zostały wybrane profile behawioralne obejmujące rodziców, którzy mają przynajmniej jedno dziecko w wieku 5-14 lat. W bazie Selectivv profile te obejmują około 6 mln użytkowników. W ramach kampanii realizowana była emisja kreacji bannerowych oraz spotów video na urządzeniach mobile.

nc+ – Kampania do kibiców sportowych

Kampania reklamowa emitowana przed Mistrzostwami Europy 2016 promowała możliwość zamówienia online specjalnego pakietu sportowego w ramach platformy telewizyjnej nc+. Pakiet pozwalał na oglądanie wszystkich meczów EURO 2016 bez dodatkowych opłat.

Kampania skierowana była do kibiców sportowych w całej Polsce zainteresowanych szczególnie piłką nożną. Aby dotrzeć do zakładanej grupy odbiorców zostały wykorzystane dane zebrane w ramach platformy DMP Selectivv.

Orthos – Kampania promująca placówkę specjalistyczną

Celem kampanii było promowanie usług w zakresie medycyny sportowej i pourazowej. Placówka specjalistyczna Orthos świadczy pacjentom najwyższy standard leczenia, diagnostyki i rehabilitacji. Ponieważ najważniejszą grupą użytkowników, do których chciał dotrzeć reklamodawca byli czynni sportowcy, w kampanii została wykorzystana baza profili Selectivv, zawierających użytkowników uprawiających sport. Dodatkowo do realizacji celów kampanii zebrane zostały dane o użytkownikach zainteresowanych zabiegami małoinwazyjnymi oraz leczeniem przepukliny. Trzecią grupą, na którą została targetowana reklama były osoby poszukujące informacji na temat prywatnych szpitali w Polsce.

Szukasz sposobu na skuteczny marketing mobilny?
Skontaktuj się z nami!

Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Newsletter

I agree to send commercial information, including in particular new promotional offers, products, services and contests by e-mail from Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, Tax Identification Number: Tax Identification Number: 7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Рассылка

Я выражаю согласие на получение коммерческой информации, в том числе, о новых предложениях, продуктах, услугах и конкурсах в электронной форме, полученных от Selektivv Europe Sp. z o. o. с номером ЕГР: 0000564540, ИНН:7773252049, ЕДРПО: 361871755.

FreshMail.pl