5 zalet Display Rich Media

Za każdym razem staramy się rozwijać i znajdować nowe rozwiązania dla lepszego zasięgu strategii reklamowej, ponieważ branża Marketingu i Reklamy zmienia się i rośnie każdego dnia. Używamy wielu interaktywnych metod, a teraz chcielibyśmy pokazać Ci jeden z najbardziej produktywnych formatów reklamowych – Display Rich Media. Więc jakie są korzyści?

1. Display Rich Media ma  wiele interaktywnych i multimedialnych sposobów.

Zawiera aktywne elementy i specjalne technologie: wideo, pływający banery, baner 3D, dźwięk, animacje itp.

2. Najlepsze i wyjątkowe zaangażowanie.

Ze względu na to, że Rich Media składa się z mediów które obejmują wideo, animację, gify, ruch i inne „Non-standard displays”,  potencjalni klienci lepiej reagują i zauważają reklamy.

Selectivv. W aspekcie psychologii najwięcej uwagi poświęcamy lewej stronie i mniej prawej.

3. Rich-media radzi sobie z „banner blindness”.

To zjawisko występujące wśród użytkowników internetu, polegające na – świadomym lub nieświadomym – ignorowaniu przez nich informacji zawartych na banerach.  Innymi słowy: celowo lub odruchowo ignorujemy elementy, które wyglądają jak reklama. 

4. Najlepszy wpływ.

Niektóre techniki reklamowe mają ograniczone narzędzia przekazania głównej wiadomości do odbiorców, co uniemożliwia pełne przesłanie pomysłu. Rich Media zawiera dużą przestrzeń umożliwiającą w 100% zapewnienie wizualizacji reklam.

5. Więcej przestrzeni do działania.

Jeżeli reklama standardowa pozwala tylko na kliknięcie w link, aby przejść do strony głównej, z Rich Media możesz używać: formularze kontaktowe, formularze subskrypcji, linki do social media  itp.

Related Posts