Awans na Dyrektora Programmatic and Performance

Dotychczasowe sukcesy

#TeamSelectivv rozwija się! Stale rozbudowujemy nasz zespół performance, a dotychczasowy Head of Performance Department Michał Gąś, został właśnie awansowany na pozycję Dyrektora Programmatic and Performance. Budując na dotychczasowych sukcesach Selectivv rozbudowujemy naszą ofertę marketingu efektywnościowego, który stał się naszym priorytetem. 

Michał Gąś od 14 lat związany jest z branżą mediową. Jest doświadczonym strategiem mediowym, posiada wysokie kompetencje analityczne i stawia na marketing efektywnościowy, co jest szczególnie istotne przy wsparciu obecnych klientów w tym zakresie.

Michał Gąś - Director of Programmatic and Performance
Michał Gąś – Director of Programmatic and Performance

Nowe cele i zadania

Zadania, których teraz podejmie się Michał będą związane z wdrażaniem kolejnych rozwiązań do oferty produktowej Selectivv. Skupi się również na zwiększeniu satysfakcji klientów, dzięki regularnym ocenom współpracy. 


Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń mobilnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii i w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.

Stale współpracujemy z wiodącymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Równolegle świadczymy usługi dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla sieci handlowych, operatorów telefonii komórkowej, instytucji finansowych oraz globalnych marek i sektora publicznego.

Related Posts