Case Study

Novodom Fregata Park Olsztyn, kampania dla developera

Zrealizowaliśmy targetowaną kampanię reklamową z użyciem Selectivv DMP, technologii Geotrapping® i profilowania użytkowników. Przeprowadziliśmy emisję kontekstową.

Usługi z jakich skorzystał Klient:

Cele biznesowe, które dzięki współpracy z nami osiągnął Klient

ponad 800 000 wyświetleń
niemal 8 000 kliknięć w reklamę
sprzedaż 10 największych mieszkań

Przedstawienie głównego problemu Klienta, który został przez nas rozwiązany

Klient postawił nas przed niemałym wyzwaniem sprzedania największych mieszkań ze swojej oferty. Przez ich rozmiar i cenę nie było to łatwe zadanie. 10 mieszkań o wielkości od 70 do 100 metrów kwadratowych to oferta, której promocja wymaga przemyślanych działań.

Klient postanowił zwrócić się do nas. Konsultacja z naszymi specjalistami pozwoliła ustalić plan działania z uwzględnieniem celów i ryzyka. Im większe mieszkania, tym wyższa cena i zdecydowanie mniejszy zakres odbiorców, gotowych zakupić taką przestrzeń. Dotychczasowa tendencja zakupu mieszkań pokazuje, że popularne są te z nich, które mają optymalną wielkość, znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji i co ważne - mają osiągalną dla każdego cenę. Produkt, który był tematem naszej kampanii, wychodził poza te normy. Dotarcie do potencjalnej grupy docelowej nie było łatwym zadaniem, dlatego musieliśmy podjąć skuteczną strategię, która pomogła uzyskać przewidywane efekty.

Przedstawienie zastosowanego rozwiązania problemu

Pracę rozpoczęliśmy od rozpoznania potrzeb klienta i wspólnym przygotowaniu efektywnej strategii. Pierwszym krokiem w trakcie planowania skutecznej kampanii jest wybór przemyślanej grupy docelowej. Tym razem były to osoby w wieku 25+, używające konkretnego typu smartfonów, odwiedzające agencje nieruchomości, lub prowadzące działalność gospodarczą. Dodatkowo kierowaliśmy kampanię na osoby znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim, pracujące na kwarantannie, odwiedzające sklepy z elektroniką i interesujące się wykończeniem wnętrz. Odpowiednie dane znaleźliśmy wykorzystując naszą technologię - rozbudowaną bazę DMP oraz Geotrapping®.

Nasze działania opierały się w dużej mierze na ciągłej konsultacji z klientem i informowaniu o postępach kampanii. Nasi specjaliści byli z nim od etapu planowania, poprzez jej start, aż do zakończenia i podsumowania. Dzięki skutecznemu rozpoznaniu potrzeb klienta, odpowiedniej komunikacji, ustaleniu celów i stopnia ryzyka, a przede wszystkim - dobrze przeprowadzonej kampanii udało się osiągnąć ustalony cel klienta w zaledwie cztery tygodnie.

Słowo o Selectivv

Selectivv tworzy grupa wykwalifikowanych w badaniach i reklamie mobilnej specjalistów. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma osiągnięciami i pracą z uznanymi firmami. Realizując projekty, używamy naszego autorskiego rozwiązania do zbierania danych i wewnętrznego DMP. Dodatkowo, jesteśmy w stanie łączyć dane online i offline, dzięki czemu nasze kampanie są skuteczne i osiągają najlepsze wyniki.

Integrujemy dane z ponad 350 000 aplikacji i 17 000 000 stron mobilnych. Nasze możliwości techniczne i lata pracy sprawiły, że nasze DMP dysponuje rozbudowaną listą profili użytkowników. Niezależnie od potrzeb naszego Klienta i poszukiwanej grupy docelowej, jesteśmy w stanie znaleźć posiadaczy smartfonów, których cechy są idealnie dopasowane do założeń i celów kampanii.

W każdym z działów Selectivv pracują wykwalifikowane osoby z doświadczeniem. Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać najlepsze efekty, doradzą najskuteczniejsze rozwiązania i poprowadzą projekt w sposób, który zapewni oczekiwany efekt. Posiadamy zaplecze technologiczne i umiejętności, by skutecznie poprowadzić Twoją kampanię. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Opis konkretnych efektów zrealizowanych działań

Pomogliśmy w sprzedaży wszystkich 10 największych mieszkań w ciągu jednego miesiąca. Mieszkania należały do największych w inwestycji, od 70 do 100m2, które było najtrudniej sprzedać . Czterotygodniowa kampania reklamowa wystarczyła aby skutecznie pomóc w ich upłynnieniu.

Nasza kampania osiągnęła ponad 800 000 odsłon i niemal 8 000 kliknięć w cztery tygodnie.

Opinia Klienta
Podjęcie działań z firmą Selectivv w znaczny sposób wsparło sprzedaż ostatnich mieszkań Osiedla Fregata Park. W ofercie pozostawały lokale w metrażu od około 70 do 100 m2. Dzięki właściwie zbudowanej strategii kampanii udało nam się w bardzo krótkim czasie osiągnąć cel – sprzedaż wszystkich mieszkań.

Współpracuj z nami!

Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Wspólnie zaplanujemy najskuteczniejszą kampanię dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dobrać idealną grupę docelową i na bieżąco będziemy informować Cię o sukcesach kampanii. Wierzymy, że indywidualne podejście do każdego z projektów sprawia że osiągamy najlepsze wyniki.