Srebrna 16, Warszawa, Polska
+48 22 354-62-90

Monitoruj na bieżąco wyniki zleconych kampanii

Dowiedz się do kogo trafiają Twoje reklamy

Sprawdź potencjał reklamowy dowolnej lokalizacji

Innowacyjne narzędzia dla marketerów

Dowiedz się ilu i jacy użytkownicy smartfonów przebywają w konkretnej lokalizacji.

Selectivv Location Audience Viewer to innowacyjne narzędzie dla media plannerów. Pozwala ono sprawdzić potencjał reklamowy dowolnej lokalizacji
zarówno offlinowy jaki i onlinowy.

Jak to działa?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnego adresu oraz promienia wyszukiwania użytkownik otrzymuję informację o dziennej ilości osób przebywających w danej lokalizacji oraz ich demografię, jak również profil behawioralny (określonych na podstawie danych z ostatnich 12 miesięcy).

Informacje dostępne są z dokładnością
od 250m do 5km.

Selectivv Location Audience Viewer pozwala z niespotykaną dotąd precyzją planować zarówno kampanie mobilne, jak i outdoorowe kampanie marketingowe (out-of-home advertising oraz digital out-ouf home advertising). Narzędzie sprawdza się również w innych branżach, gdzie przydatne są informację o ruchu użytkowników mobilnych lub potencjalnych klientów.

Dowiedz się dokładnie kim są odbiorcy Twoich kampanii mobile i zweryfikuj pracę agencji.

Selectivv Mobile Audience Meter jest narzędziem skierowanym dla wszystkich, którzy zlecają i przeprowadzają kampanie w kanale mobile. To narzędzie dla tych, którzy chcą dowiedzieć się do kogo dotarła jego kampania mobilne lub chcą zweryfikować swoich dostawców, czy kampania została faktycznie zrealizowana dla zakładanej target grupy.

Weryfikowanie założeń kampanii reklamowej

Jak to działa?

Dzięki pełnej integracji z takimi platformami jak Adform, Appnext, czy Google Doubleclick użytkownik nie musi zmieniać dostawcy i może w dalszym ciągu realizować kampanię na tych platformach DSP, których korzystał dotychczas, ale już z większą świadomością wydatkowanych budżetów.

Selectivv Mobile Audience Meter to narzędzie, które daje także więcej informacji o zrealizowanych kampaniach. Dzięki niemu, użytkownik otrzyma precyzyjne informację kim były osoby, które widziały i/lub kliknęły w reklamę, gdzie bywają, czym się interesują oraz do jakich profili behawioralnych są przypisane.

Wyświetlenia oraz kliknięcia, które są generowane w trakcie kampanii, są weryfikowane z Selectivv DMP – bazą danych użytkowników mobilnych. W Selectivv DMP zebrane są zarówno historyczne jak i bieżące informację o aktywności użytkowników mobilnych zarówno w świecie online jak i offline. Średnio do jednego użytkownika przypisanych jest 362 informacje, na podstawie których zaawansowany silnik AI, buduje profile behawioralne oraz predykcje zakupowe.

Monitoruj na bieżąco wyniki zleconych kampanii w kanale mobile.

Selectivv Dashboard to panel dla wszystkich naszych Klientów, za pomocą którego mogą oni na bieżąco obserwować wyniki zleconych kampanii.

Jak to działa?

Wraz ze startem kampanii reklamodawca otrzymuje unikatowy link do Dashboardu, gdzie w przejrzystej formie przedstawione są aktualne wyniki. Nie ma potrzeby tworzenia konta i logowania, a link zabezpieczony jest specjalnym tokenem. W obecnej wersji Dashboard prezentuje liczbę wyświetleń reklam, kliknięć oraz współczynnik Click-Through-Rate.

Dane mogą być prezentowane w ujęciu godzinowym lub dziennym. Możliwe jest także pobranie wyników w pliku CSV. Warto pamiętać, że Dashboard służy do monitorowania kampanii „na żywo”. Dużo bardziej szczegółowy raport klient otrzymuje po zakończeniu kampanii, zawiera on m.in. informacje o miejscu wyświetlania reklam i lokalizacji ich odbiorców.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!


Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Selectivv Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie ul. Innowatorów 8, KRS: 0000564540, NIP:7773252049.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Selectivv Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie ul. Innowatorów 8, KRS: 0000564540, NIP:7773252049 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

FreshMail.pl