11:16, lis 05

Laura Zychowicz nową Team Leaderką zespołu Realizacji

Laura Zychowicz

Z początkiem listopada do #TeamSelectivv dołączyła Laura Zychowicz. Laura objęła stanowisko Team Leaderki zespołu realizacji i będzie odpowiedzialna za nadzorowanie funkcjonowania działu Realizacji i wsparcie zespołu Sprzedaży.

Doświadczenie

Laura Zychowicz przez ostatni rok pracowała w agencji performance marketingu na stanowisku Head of Social Media, gdzie była odpowiedzialna za płatną reklamę w mediach społecznościowych. Współpracowała bezpośrednio z Facebookiem i jego oficjalnymi partnerami budując przy tym zespół specjalistów i skalując działania biznesowe. Ponadto, odpowiadała za kompleksową obsługę klienta począwszy od przygotowania strategii komunikacji dla danego produktu aż do jej realizacji. Laura posiada również doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu kampaniami efektywnościowymi w różnych kanałach komunikacji, budowaniu strategii komunikacji produktu, ekspansji portfolio na rynki europejskie, pozyskiwaniu skutecznych partnerów do współpracy oraz rozwijaniu ukształtowanych relacji biznesowych.

Cele i zadania jako Team Leader zespołu Realizacji

Nasza agencja skupia się ciągłym rozwoju i powiększaniu zespołu o odpowiednio doświadczone osoby. W Selectivv Laura objęła stanowisko Team Leaderki zespołu Realizacji. Do najważniejszych zadań Laury należą usprawnianie i nadzorowanie funkcjonowania działu Realizacji. Dodatkowo, odpowiedzialna będzie za wsparcie pracowników w prowadzeniu i optymalizacji kampanii, budując przy tym odpowiednie relacje z klientami agencji. Stanowisko Team Leadera wymaga stałej współpracy z działem Sprzedaży. Tym samym Laura będzie brać czynny udział w poszerzaniu portfolio agencji i rozwijaniu nowych produktów.


Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii i w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.

Stale współpracujemy z największymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Tożsame usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla takich podmiotów, jak: sieci handlowe, operatorzy telefonii komórkowej, instytucje finansowe, globalne marki czy sektor publiczny.

W zakładce Kariera znajdują się nadal aktualne oferty pracy w naszej firmie. Aplikuj dzisiaj i dołącz do #TeamSelectivv!

Zapisz się na newsletter marketingowy

Ostatnie wpisy

pl_PLPolish