Marcin Ostrzycki nowym Chief Operating Officer w Selectivv

Na początku sierpnia #TeamSelectivv został wzmocniony o kolejną doświadczoną osobę. Współpracę z nami rozpoczął Marcin Ostrzycki, wcześniej związany z HackerU Polska. Obejmując stanowisko Chief Operating Officer (COO) będzie odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne wewnętrznymi działaniami Selectivv.

Marcin Ostrzycki nowym Chief Operating Officer

Doświadczenie

Marcin Ostrzycki posiada ponad 25-letnie doświadczenie w budowaniu, rozwijaniu, prowadzeniu, organizowaniu i nadzorowaniu różnych obszarów działalności firm. Pracował w wielu międzynarodowych i polskich firmach z branży Security, takich jak Securitas, Brink’s, Konsalnet, Energa Ochrona. Przez ostatnie 2 lata współpracował z HackerU Polska na stanowisku Dyrektora Zarządzającego. Był odpowiedzialny za budowanie od podstaw polskich operacji izraelskiego projektu edukacyjnego związanego z Cyberbezpieczeństwem. W swojej karierze wielokrotnie uruchamiał nowe produkty, oddziały, wprowadzał innowacje zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Marcin Ostrzycki jest również specjalistą w dziedzinach zarządzania bezpieczeństwem (Managing Secure Solutions), logistyką, procesami operacyjnymi, zarządzania transportem i wdrażania nowych technologii.

Cele i zadania nowego Chief Operating Officer (COO)

W związku z wchodzeniem w nowe obszary działalności, do najważniejszych zadań nowego Chief Operating Officera (COO) będzie m. in. implementowanie nowoczesnych systemów zarządzania, tworzenie budżetów, ich kontrola a także rozliczanie,  planowanie i wdrażanie działań rozwojowych – w tym pozyskiwanie nowych kontraktów i kontrola nad ich realizacją, wytyczanie krótko i długoterminowych planów rozwoju operacyjnego Selectivv oraz bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie prawidłowej organizacji pracy i przepływu informacji.


Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii i w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.

Stale współpracujemy z największymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Tożsame usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla takich podmiotów, jak: sieci handlowe, operatorzy telefonii komórkowej, instytucje finansowe, globalne marki czy sektor publiczny.

Related Posts