Nowy dyrektor odpowiedzialnym za rozwój na rynkach międzynarodowych


Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, zdecydowaliśmy się na współpracę z nową osobą, która będzie odpowiedzialna za rozwój firmy za granicą oraz realizowane projekty międzynarodowe.  

Selectivv zatrudnia aktualnie ponad 30 osób w kraju oraz współpracuje z kilkunastoma osobami za granicą. Posiadamy biura w Rumunii i na Węgrzech oraz przedstawicieli w innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza technologia nie jest ograniczona terytorialnie. Pozwala na realizację kampanii reklamowych oraz zbieranie i analizę danych o użytkownikach mobile w dowolnym miejscu na świecie. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami firm spoza Polski oraz dynamicznym rozwojem międzynarodowej oferty do Selectivv dołączył Henryk Dyjas. Od początku listopada objął on stanowisko International Sales Directora.   

Henryk Dyjas ma bogate doświadczenie w dziedzinie konsultingu biznesowego oraz marketingu. Pracował dla takich marek jak Stary Browar w Poznaniu, BMW, Mini oraz Land Rover. Od 2005 roku związany był z Australijską Agencją Marketingową, gdzie realizował kampanie o zasięgu globalnym. Po powrocie do kraju prowadził działania dla Polskiej Telefonii Cyfrowej (m.in. dla marek ERA oraz Heyah) oraz współpracował z firmą Hill and Knowlton jako Associate Director. W 2008 roku założył firmę doradczą Protago Consulting, gdzie objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Firma oferuje swoje usługi w Europie oraz na Bliskim Wschodzie m.in. Sułtanacie Omanu oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Henryk Dyjas mówi w pięciu językach: angielskim, arabskim, niemieckim, rosyjskim i polskim. Jest absolwentem ekonomii West Pomeranian Business School w Szczecinie, studiował marketing oraz finanse i bankowość w USA.

Henryk Dyjas

W Selectivv Henryk Dyjas zajmie się rozwojem firmy na rynkach międzynarodowych, w tym nadzorem nad pracą działu International. Będzie również odpowiadał za współpracę z partnerami i domami mediowymi na rynkach zagranicznych oraz za zarządzanie międzynarodowymi projektami firmy. W zakres jego kompetencji wchodzi również tworzenie nowych biur Selectivv za granicą.

Zapraszamy do kontaktu

Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Newsletter

I agree to send commercial information, including in particular new promotional offers, products, services and contests by e-mail from Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, Tax Identification Number: Tax Identification Number: 7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Рассылка

Я выражаю согласие на получение коммерческой информации, в том числе, о новых предложениях, продуктах, услугах и конкурсах в электронной форме, полученных от Selektivv Europe Sp. z o. o. с номером ЕГР: 0000564540, ИНН:7773252049, ЕДРПО: 361871755.

FreshMail.pl