Nowy zarządzający działu Performance Marketing w Selectivv

Na początku roku #TeamSelectivv został wzmocniony o kolejną doświadczoną osobę. Współpracę z nami rozpoczął Michał Gąś, wcześniej związany z Cube Group. Obejmując stanowisko Head of Performance Department będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem realizującym działania marketingowe dla klientów firmy.

Doświadczenie

Michał Gąś od 13 lat związany jest z branżą mediową. Wcześniej zatrudniony był w OMD, gdzie z sukcesami obsługiwał kluczowych klientów agencji w obszarze digital. Następnie w Cube Group założył nową komórkę odpowiedzialną za Programmatic Buying. Jest doświadczonym strategiem mediowym, posiada wysokie kompetencje analityczne i stawia na marketing efektywnościowy co będzie szczególnie istotne przy wsparciu obecnych klientów firmy w tym zakresie.

Michał Gąś – Head of Performance Department w Selectivv

Cele i zadania nowego zarządzającego

W związku z wchodzeniem w nowe obszary działalności, do najważniejszych zadań nowego zarządzającego będzie rozwój oferty produktowej i podniesienie kompetencji działu w obszarze performance marketingu.


Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii i w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.

Stale współpracujemy z największymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Tożsame usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla takich podmiotów, jak: sieci handlowe, operatorzy telefonii komórkowej, instytucje finansowe, globalne marki czy sektor publiczny.

Related Posts