Digital Campaign Manager
Rekrutacja zakończona

Selectivv to agencja digital full-service specjalizująca się w reklamie oraz badaniach rynku, opartych o dane mobilne. Bazując na naszym wewnętrznym DMP i autorskiej metodzie zbierania danych mobilnych, łączymy dane online z offline, aby dostarczać efektywne kampanie reklamowe oraz kompleksowe badania rynkowe. Pracujemy z domami mediowymi oraz klientami bezpośrednimi, na rynkach polskim i zagranicznych.

Godziny pracy

Pracujemy 09:00-17:00

Pełny etat

Preferowana współpraca B2B

Miejsce pracy

Praca stacjonarna w biurze

Bonusy

Dostęp do platformy językowej

Umowa o pracę/B2B

Jesteśmy elastyczni

Poziom Juniora

Nie wymagamy wiele

Prześlij CV na maila: job@selectivv.com z zaznaczeniem nazwy stanowiska pracy lub poprzez formularz na stronie. Dołącz do #TeamSelectivv

Opis stanowiska:

realizacja oraz optymalizacja kampanii programmatic /RTB (CPM, CPC, CPL, CPI) dla klientów Selectivv
prowadzenie kampanii reklamowych przy użyciu różnych platform zakupowych DSP m.in. w Adform oraz DV360
bieżąca analiza wyników i optymalizacja kampanii na podstawie danych
raportowanie i podsumowywanie wyników prowadzonych kampanii
stała współpraca oraz kontakt z działem sprzedaży na potrzeby realizacji kampanii
stały kontakt z klientem w kwestiach technicznych i merytorycznych

Nasze wymagania:

konieczne doświadczenie w pracy z platformami DSP (lub adserverami)
doświadczenie w Google Analytics, Google Tag Manager lub innymi systemami mierzącymi
nastawienie na osiąganie celów klientów, skłonność do testowania nowych rozwiązań
analityczne myślenie i zaawansowana umiejętność rozwiązywania problemów
umiejętności budowania i umacniania relacji z klientami
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowane C1, minimum B2)
mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii efektywnościowych
dodatkowy plus za podstawową znajomość html, css

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
Fascynującą pracę w prężnie rozwijającej się branży
Partnerską atmosferę pracy w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
Możliwość rozwoju, stałe wzbogacanie umiejętności
Owocowe wtorki
Biblioteka dla pracowników (również online)
Praca w atrakcyjnej lokalizacji – biuro w Warszawie na Saskiej Kępie. Praca stacjonarna w biurze
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selectivv Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755 w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym”

Aplikuj na stanowisko Digital Campaign Manager!

Pracuj z nami. Wypełnij poniższy formularz i dołącz swoje CV.