Sales/Business Development Manager
Rekrutacja zakończona

Sales/Business Development Manager - Polska

Selectivv to agencja digital full-service specjalizująca się w reklamie oraz badaniach rynku, opartych o dane mobilne. Bazując na naszym wewnętrznym DMP i autorskiej metodzie zbierania danych mobilnych, łączymy dane online z offline, aby dostarczać efektywne kampanie reklamowe oraz kompleksowe badania rynkowe. Pracujemy z domami mediowymi oraz klientami bezpośrednimi, na rynkach polskim i zagranicznych.

Godziny pracy

Pracujemy 09:00-17:00

Pełny etat

Preferowana współpraca B2B

Miejsce pracy

Praca stacjonarna w biurze

Bonusy

Dostęp do platformy językowej

Umowa o pracę/B2B

Jesteśmy elastyczni

Poziom Juniora

Nie wymagamy wiele

Prześlij CV na maila: job@selectivv.com z zaznaczeniem nazwy stanowiska pracy lub poprzez formularz na stronie. Dołącz do #TeamSelectivv

Opis stanowiska:

pozyskiwanie nowych klientów agencyjnych i końcowych na rynku polskim, w celu tworzenia długotrwałych i owocnych relacji biznesowych
współpraca z obecnymi klientami firmy
aktywne podejście do pozyskiwania nowych kontaktów, spotkań z klientami i prezentowania oferty firmy
realizacja miesięcznych celów sprzedażowych
inicjowanie relacjei z nowymi klientami w celu budowania długotrwałych partnerstw
tworzenie nowych i umacnianie dotychczasowych relacji z klientami, mając na uwadze wyznaczone cele
budowanie i zarządzanie własnym lejkiem sprzedażowym
tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów i oferty na briefy klientów agencyjnych i bezpośrednich
formułowanie oraz uczestniczenie w innowacyjnych strategiach sprzedażowych i promocyjnych mających na celu wzmocnienie pozycji Selectivv na rynku

Nasze wymagania:

posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia sprzedażowego w branży digital
jesteś entuzjastycznym i pozytywnie nastawionym profesjonalistą, skupionym na osiąganiu ustalonych celów sprzedażowych
posiadasz własną sieć kontaktów, z którymi możesz zacząć działać od razu
z łatwością nawiązujesz nowe relacje z odpowiednimi klientami, umiesz określać ich potrzeby i prezentować wartości firmy
masz doświadczenie w zdobywaniu nowych klientów
jesteś nieugięty w docieraniu do klientów bez względu na ich napięte harmonogramy
język angielski jest mile widziany

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię za osiągane wyniki
pracę w profesjonalnym, ustabilizowanym i przyjaznym zespole
wewnętrzną synergię między działami sprzedaży i realizacji
możliwość szybkiego rozwoju i szkoleń
pełny trening produktowy oraz wdrożenie do pracy w zespole
nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji – Saska Kępa, Warszawa
owocowe wtorki
biblioteka dla pracowników (również online)
dostęp do platformy językowej
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selectivv Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755 w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym”

Aplikuj na stanowisko Sales/Business Development Manager!

Pracuj z nami. Wypełnij poniższy formularz i dołącz swoje CV.