Powiększamy dział sprzedaży o cztery nowe osoby


W związku z coraz większą liczbą projektów zarówno komercyjnych jak i społecznych w jakie jesteśmy zaangażowani w 2019 roku, a także postępującą ekspansją na rynkach zagranicznych, zwiększamy dział sprzedaży o czterech nowych specjalistów. Na początku roku do zespołu Selectivv dołączyli: Łukasz Tomaszewski, Marcin Kram, Łukasz Mądrach i Rafael Molski.

Obecnie na pięciu rynkach: polskim, rosyjskim, rumuńskim, ukraińskim i węgierskim pracuje niemalże 50 ekspertów z różnych dziedzin. Do zespołu Selectivv należą analitycy, marketerzy, programiści, stratedzy oraz specjaliści od sprzedaży. Ci ostatni stanowią obecnie 12-osobowy dział. W związku z coraz większą liczbą podejmowanych inicjatyw biznesowych oraz ekspansją zagraniczną zespół Selectivv stale się powiększa się o nowych ekspertów. Pozyskiwane i analizowane przez nas dane z kanału mobile są wykorzystywane w obszarze marketingu do analizy zachowań oraz preferencji zakupowych użytkowników urządzeń przenośnych. Ich potencjał badawczy jest jednak nieograniczony i może służyć do realizacji wielu projektów analitycznych w różnych branżach, m.in. transportowej – do analizy natężenia ruchu komunikacyjnego, podróżniczej – do analizy ruchu turystycznego w danym miejscu lub regionie czy handlowej – w celu planowania przyszłych inwestycji czy punktów usługowych.

Zważywszy na mnogość projektów oraz poszerzające się portfolio usług i narzędzi do realizacji efektywnych kampanii mobile marketingowych poszerzamy struktury oraz kompetencje zespołu sprzedażowego.

Kim są zatrudnione przez nas osoby?

Łukasz Tomaszewski

Łukasz Tomaszewski będzie odpowiadał za sprzedaż i obsługę klientów bezpośrednich. Przed dołączeniem do zespołu Selectivv, przez ponad 2 lata współpracował z Grupą Wirtualna Polska, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż produktów dla e-commerce. Wcześniej pracował w PolskaPresse gdzie obsługiwał klientów z rynku motoryzacyjnego. Współpracował z takimi markami jak Toyota Motor Poland, PSA, GM.

Marcin Kram

Marcin Kram jest związany z mediami od 2006 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy  w Polskim Radiu RDC w dziale reklamy i promocji, a następnie w dziale Nowych Mediów. W agencji reklamowej Nes Marketing odpowiadał za pozyskiwanie klientów, przetargi oraz realizacje eventów dla kluczowych klientów firmy. Nadzorował  organizację kongresów, imprez tematycznych czy targów dla m.in. Fiat Banku, Orange, J.W. Construction, Basf, Pfizer czy Shell. Największym zawodowym wyzwaniem i jednocześnie sukcesem było wprowadzenie na rynek systemu Shell Fuel Save Partner oraz realizacja Międzynarodowego Kongresu Energii Odnawialnej i Targów w Poznaniu dla PIGEO w MTP. Prowadził własną działalność eventową. Współpracował z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, agencjami reklamowymi i klientami z różnych branż. Ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie.

Łukasz Mądrach

Łukasz Mądrach będzie będzie odpowiedzialny za współpracę z domami mediowymi oraz agencjami. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i współpracy z największymi podmiotami z branży reklamowej. Ostatnio współpracował z grupą Monster Media na stanowisku Product Development Managera, gdzie poza sprzedażą zajmował się rozwojem produktów grupy. Wcześniej pracował w Ströer Digital Media na stanowisku Agency Sales Managera i był odpowiedzialny za obsługę, budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z największymi grupami mediowymi w Polsce (m. in. OMD, PHD, Dentsu). Z sukcesami wprowadzał na rynek produkty firmy w takich obszarach jak mobile, desktop oraz influencer marketing (Tag Life). Prowadził również wewnętrzne szkolenia z digital-u skierowane do  przedstawicieli branży outdoor’owej. Swoją przygodę z marketingiem internetowym zaczynał w Goldbach Audience.

Rafael Molski

Rafael Molski będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży, negocjacje i obsługę nowych klientów z branży retail. Posiada 18-letnie doświadczenie w sprzedaży. Karierę rozpoczynał w firmie Coca-Cola, gdzie był odpowiedzialny za segment Horeca. Następnie brał udział w projektach konsultingowych dla firmy Frost & Sullivan. Podczas Euro 2012 pracował dla UEFA, gdzie pozyskiwał klientów korporacyjnych. Po powrocie z Ameryki Centralnej i Południowej, brał czynny udział w rozwoju polskiego start up-u RTB House. W ostatnim czasie związany z firmą Spantium VR, gdzie rozwijał projekty VR i AR dla nowo powstającej architektury w branży biurowej. Współpracował z globalnymi markami: Volvo, Xerox, EDF, Saint Gobain, Bilfinger, Storck, Husqvarna, DHL, Iveco, Danone, Bayer i bankami : BOŚ Bank, BGŻ Bank, Volkswagen Bank.

Zapraszamy do kontaktu

Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Newsletter

I agree to send commercial information, including in particular new promotional offers, products, services and contests by e-mail from Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, Tax Identification Number: Tax Identification Number: 7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Рассылка

Я выражаю согласие на получение коммерческой информации, в том числе, о новых предложениях, продуктах, услугах и конкурсах в электронной форме, полученных от Selektivv Europe Sp. z o. o. с номером ЕГР: 0000564540, ИНН:7773252049, ЕДРПО: 361871755.

FreshMail.pl