Selectivv rozpoczyna współpracę z Wawiwa Tech Training!

szkolenie selectivv academy

Selectivv i Wawiwa Tech Training z przyjemnością ogłaszają podjęcie współpracy. Głównym celem jest stworzenie autorskiego i certyfikowanego kursu szkoleniowego – Selectivv Academy powered by Wawiwa. Szkolenie jest bezpośrednią odpowiedzią na wymagania szybko rozwijającego się rynku technologicznego. Umożliwi ono profesjonalistom w Polsce przekwalifikowanie się i uzyskanie umiejętności w tak pożądanych dziedzinach jak Digital Marketing, UI/UX design, czy frontend development. Dzięki różnym poziomom startowym szkolenia, jest to również doskonała okazja dla osób, które nie miały do tej pory styczności z tematami technologicznymi w swojej działalności zawodowej. 

O Selectivv

Selectivv to agencja digital marketingowa full-service, obsługująca wiele systemów DSP. Specjalizujemy się w precyzyjnej reklamie mobilnej opartej na big data. Dla naszych klientów realizujemy kampanie efektywnościowe i wizerunkowe, używając reklam display, natywnych, social i innych. 

Dysponujemy również możliwościami badawczymi opartymi na monitoringu zachowań użytkowników mobile, badaniach deklaratywnych i innych, szczegółowych analizach. Dzięki użyciu autorskiej platformy zbierania i procesowania danych DMP nasze kampanie są skuteczne, a działania badawcze kompleksowe.

Oprócz rynku polskiego jesteśmy aktywni na arenie międzynarodowej, między innymi w krajach CEE takich jak Czechy, Bułgaria, Rumunia, czy Węgry. W poprzednim roku poszerzyliśmy nasz obszar działania na kraje Europy Zachodniej, takie jak Anglia, Francja, Holandia i inne. 

Selectivv edukuje

W ubiegłym roku zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki na rynku edukacyjnym. Podzieliliśmy się naszą dotychczasową wiedzą z uczestnikami kilku edycji szkoleń Selectivv Academy w formie webinarów.  Uczestnicy spotkań bardzo pozytywnie oceniali zarówno jakość jak i sposób przekazania wiedzy, co zachęciło nas do rozszerzenia działalności edukacyjnej. Szczególnie teraz rośnie zapotrzebowanie na specjalistów digital, a ludzie są bardziej otwarci na nową wiedzę. Łącząc nasze siły z Wawiwa jesteśmy przekonani, że zapewnimy wartościową wiedzę dla uczestników pełnego kursu Selectivv Academy. Jesteśmy pewni że odpowiemy na zapotrzebowanie szybko zmieniającego się rynku technologicznego.

O Wawiwa

Wawiwa Tech Training Cleveland Center jest wiodącym dostawcą usług edukacyjnych w zakresie technologii i transformacji kariery. Firma skupia się na najbardziej pożądanych umiejętnościach. Specjalizuje się w zatrudnianiu profesjonalistów bez doświadczenia technologicznego, ale z odpowiednim nastawieniem i usposobieniem. Pomaga w przekwalifikowaniu ich i umożliwianiu odniesienia sukcesu w branży technologicznej.

Related Posts