Case Study

Cukier Królewski - Insignia

Zrealizowaliśmy ukierunkowaną kampanię reklamową z użyciem Selectivv DMP, technologii Geotrapping®, profilowania użytkowników oraz badania Footfall. Stworzyliśmy banery reklamowe Rich Media.

Usługi z jakich skorzystał Klient:

Cele, które dzięki współpracy z nami osiągnął Klient

Ponad 3 mln wyświetleń
Ponad 22 tys. klików
Średni czas na stronie 1min 17s

Przedstawienie głównego problemu Klienta, który został przez nas rozwiązany

Głównym celem Klienta było sprowadzenie jakościowego ruchu na stronę internetową oraz pozyskanie leadów w postaci zgłoszeń konkursowych.

Bardzo ważnym elementem kampanii było stworzenie kreacji Rich Media, za które odpowiadał dział marketingu. Klientowi zależało na zrealizowaniu kampanii jak najbardziej angażującej. Ważne było, aby kreacja była na tyle interesująca, aby użytkownik kliknął w nią i pozostał na stronie internetowej jak najdłużej. Istotą realizacji kampanii z sukcesem była ścisła współpraca pomiędzy działem sprzedaży, realizacji i marketingu. Marka Cukier Królewski jest powszechnie znana na polskim rynku. Celem Klienta było uzyskanie zgłoszeń konkursowych na stronie - leadów, od osób, których reklama zainteresowała.

Przedstawienie zastosowanego rozwiązania problemu

Aby osiągnąć zakładane przez Klienta wyniki nasi specjaliści musieli stanąć przez wyzwaniem sprecyzowania grupy docelowej, która mogłaby być takim przekazem zainteresowana. Główną grupą docelową okazały się być kobiety. Ponadto, musiały być to osoby zainteresowane tematami wypieków, kulinariami, deserami, ekologią oraz, co zaskakujące, osoby o stylu życia zero waste. Reklama została ukierunkowana na osoby, które regularnie odwiedzają konkretne sieci sklepów dyskontowych, a tym samym, które korzystają z aplikacji typu gazetki czy promocje zakupowe. Był to klucz idealny do zrealizowania kampanii z sukcesem.

 

 

Słowo o specjalistach Selectivv

Selectivv tworzy grupa wykwalifikowanych w badaniach i reklamie mobilnej specjalistów. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma osiągnięciami i pracą z uznanymi firmami. Realizując projekty, używamy naszego autorskiego rozwiązania do zbierania danych i wewnętrznego DMP. Dodatkowo, jesteśmy w stanie łączyć dane online i offline, dzięki czemu nasze kampanie są skuteczne i osiągają najlepsze wyniki.

Integrujemy dane z ponad 350 000 aplikacji i 17 000 000 stron mobilnych. Nasze możliwości techniczne i lata pracy sprawiły, że nasze DMP dysponuje rozbudowaną listą profili użytkowników. Niezależnie od potrzeb naszego Klienta i poszukiwanej grupy docelowej, jesteśmy w stanie znaleźć posiadaczy smartfonów, których cechy są idealnie dopasowane do założeń i celów kampanii.

W każdym z działów Selectivv pracują wykwalifikowane osoby z doświadczeniem. Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać najlepsze efekty, doradzą najskuteczniejsze rozwiązania i poprowadzą projekt w sposób, który zapewni oczekiwany efekt. Posiadamy zaplecze technologiczne i umiejętności, by skutecznie poprowadzić Twoją kampanię. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Opis konkretnych efektów zrealizowanych działań

W ciągu 7 tygodni trwania kampanii naszym specjalistom udało się osiągnąć ponad 3 miliony wyświetleń, a równocześnie ponad 22 tysiące kliknięć w baner reklamowy. Tym samym pozwoliło nam to na osiągnięcie bardzo satysfakcjonującego średniego czasu spędzonego na stronie Klienta - tj. 1min 17s.

Opinia Klienta
Precyzyjny dobór narzędzi do potrzeb Klienta i zastosowanie spersonalizowanych rozwiązań w kampanii to atrybuty wyróżniający pracę z Selectivv. Zawsze na bieżąco reagują na przebieg kampanii oraz dostarczają kompleksowe raporty post-buy, co sprawia, że są partnerem godnym zaufania.

Współpracuj z nami!

Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Wspólnie zaplanujemy najskuteczniejszą kampanię dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dobrać idealną grupę docelową i na bieżąco będziemy informować Cię o sukcesach kampanii. Wierzymy, że indywidualne podejście do każdego z projektów sprawia że osiągamy najlepsze wyniki.