Ebook

Słownik digital marketingu

Specjaliści z naszej agencji stworzyli Słownik Digital Marketingu, w którym znajdują się najważniejsze pojęcia z branży. Jest to niezbędna wiedza dla tych, którzy zajmują się marketingiem od lat i tych, którzy dopiero w tej dziedzinie zaczynają. 

Czytaj więcej

Wypełnij formularz, aby pobrać

Formularz pobierania [Ebook] - Słownik digital marketingu (#14)

Słownik obejmuje wyjaśnienia wszystkich najważniejszych pojęć z zakresu branży digital marketingu. Poznaj niezbędne terminy występujące w marketingu mobilnym. Ponad 100 terminów dostarczających wiedzę z branży. Poznanie środowiska digital marketingu jest niezbędne w swobodnym poruszaniu się i operowaniu mobilnym marketingiem.

Wszystkie pojęcia zostały wyselekcjonowane przez cały #TeamSelectivv, dzięki czemu słownik zawiera niezbędne definicje z każdej płaszczyzny marketingu mobilnego. Czym jest reklama natywna? Jak wygląda reklama PUSH? Na czym polega geotargetowanie? Na te i wiele więcej pytań odpowie nasz zbiór definicji. Nie ma znaczenia, czy jesteś marketingowym ekspertem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z reklamą mobilną. To kompendium wiedzy przyda się specjaliście na każdym szczeblu i zdecydowanie ułatwi pracę w zespole. 

Poznanie branży i zrozumienie jej podstaw i schematów to fundament bycia ekspertem w danej dziedzinie. Pobierz słownik i posiądź niezbędną wiedzę.

W słowniku digital marketingu znajdziesz pojęcia z wielu kategorii: rodzaje i nazwy banerów digital, wyjaśnienie pojęć związanych z zakupem przestrzeni reklamowej, targetowania reklam, czy niektórych metod badawczych.