Dane Selectivv wykorzystane w akcji społecznej


Dane Selectivv wykorzystane w kampanii społecznej “Zrób sobie dobrze i nie daj się rakowi!” Komunikat wyświetlany na ekranach LED był emitowany w zależności od profilu osób znajdujących się w pobliżu.

 

Celem akcji zorganizowanej przez Cupsell.pl – internetowy sklep z odzieżą, wraz z Movember Polska było dotarcie do mężczyzn i zwrócenie ich uwagi na problem raka jąder oraz zachęcenie do systematycznego badania narządów.

Akcja prowadzona była z wykorzystaniem danych z kanału mobile, pozyskiwanych i analizowanych w czasie rzeczywistym przez Selectivv oraz emitowana na ekranach digital firmy Screen Network. Standardowo wyświetlana była generyczna kreacja, ale jeżeli w promień widoczności ekranów LED wchodziła osoba o określonym profilu, wyświetlana była reklama z treścią dopasowaną do niego.

 

Jak podkreśla Aleksander Luchowski, wiceprezes Selectivv:

„W naszej bazie Selectivv DMP posiadamy dość dokładnie sprofilowanych 14 milionów użytkowników urządzeń mobilnych w Polsce. Pozyskujemy te informacje z 200 tysięcy aplikacji mobilnych i 15 milionów stron internetowych. Posługując się naszą autorską usługą Geotrapping® postanowiliśmy wesprzeć akcję przez dotarcie z komunikatem do bardzo precyzyjnie określonej grupy docelowej. Z bazy Selectivv DMP wyselekcjonowaliśmy trzy profile użytkowników: 1) mężczyzn w wieku 18-35 lat, którzy nie odwiedzali placówki medycznej przez ostatnie 12 miesięcy, 2) kobiety w wieku 18-35 lat, które są w związku i lubią robić zakupy, 3) mężczyzn powyżej 45 roku życia, którzy nie odwiedzali placówki medycznej przez ostatni rok. Angażując się w kampanię na temat profilaktyki nowotworu jąder postanowiliśmy pokazać nowe możliwości wykorzystania Big Data oraz danych lokalizacyjnych w projekcie społecznym.”

Osoby, które przez ostatnie 12 miesięcy nie były w placówce medycznej otrzymały komunikat zaczynający się od słów: „Wiemy, że dawno nie robiłeś sobie dobrze”, natomiast mężczyźni powyżej 30 roku życia otrzymywali komunikat: „W Twoim wieku pora zrobić sobie dobrze”.

W akcję zaangażowała się też telewizja 4Fun.tv oraz popularni influencerzy.

 

Zapraszamy do kontaktu

Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną pochodzących od Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Newsletter

I agree to send commercial information, including in particular new promotional offers, products, services and contests by e-mail from Selektivv Europe Sp. z o.o. KRS: 0000564540, Tax Identification Number: Tax Identification Number: 7773252049, REGON: 361871755.

FreshMail.pl
 

Рассылка

Я выражаю согласие на получение коммерческой информации, в том числе, о новых предложениях, продуктах, услугах и конкурсах в электронной форме, полученных от Selektivv Europe Sp. z o. o. с номером ЕГР: 0000564540, ИНН:7773252049, ЕДРПО: 361871755.

FreshMail.pl