Wraz z końcem czerwca Google Analytics całkowicie przekształci się w GA4, co oznacza rewolucję w dotychczasowym zasadach do śledzenia ruchu na swojej stronie internetowej. Czy Twoja firma jest gotowa na zmiany?
Google Analytics to niezbędne narzędzie, które pozwala precyzyjnie analizować statystyki oraz zachowania użytkowników na stronie internetowej. Poprawna i pełna konfiguracja Google Analytics jest bardzo istotna, ponieważ później na podstawie danych z niego płynących będziemy podejmowali decyzje dotyczące naszej firmy, konkretnych produktów.
Specjaliści Selectivv stworzyli darmowy ebook, zawierający zbiór niezbędnych informacji mających na celu przekazanie gruntownej wiedzy dotyczącej posługiwania się Google Analytics. Opracowanie obejmuje treści z zakresu: konfiguracji usługi Google Analytics, ustawień na stronie internetowej, ustawień Google Analytics bezpośrednio w kodzie strony, ustawień kodu GA4 za pomocą GTM oraz sprawdzenia poprawności wpięcia kodu na stronie.
Nasz poradnik kompleksowo przygotuje Cię do przejścia z funkcji, która już w 2023 roku przestanie funkcjonować. Zapoznaj się z instrukcją, która pozwoli Ci zaimplementować GA4 na Twojej stronie.
Klasyczne Google Analytics przechodzi metamorfozę. GA4 umożliwia wszystko, a nawet wiele więcej niż Universal Analytics (znany już powszechnie na forach internetowych jako “stare GA”), przez co usługa różni się od dotychczasowej – nie tylko w zakresie interfejsu, ale także sposobie śledzenia użytkownika. Co uzyskasz w ramach nowej usługi?
Sprawdź wszystkie przygotowane przez naszych specjalistów materiały naukowe w Knowledge Center.
Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii jak również w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.
Stale współpracujemy z największymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Tożsame usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla takich podmiotów, jak: sieci handlowe, operatorzy telefonii komórkowej, instytucje finansowe, globalne marki czy sektor publiczny.
Źródło: Sempai Blog