Badamy na Konferencji In Digital Marketing!

Zawsze staramy się być w epicentrum największych wydarzeń. Tym razem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dwudniowym wydarzeniu In Digital Marketing, które w całości było poświęcone branży digital marketingu. Spieszymy podzielić się z Wami najnowszymi ciekawostkami ze świata reklamy cyfrowej.

Organizatorzy eventu zebrali pod jednym dachem specjalistów komunikacji, marketingu oraz technologii. Na dwóch scenach odbyło się ponad 30 szkoleń. Warsztaty prowadzone były zarówno po polsku jak i angielsku, a zakres poruszanych tematów przyciąga uwagę.In Digital Marketing

Mogliśmy posłuchać m.in. o  trendach w marketingu cyfrowym, wyzwaniach stojących przed nowoczesnym PR-em, a także o najlepszych strategiach w Social Mediach

Marcin Woźniak z LiquidThread, John Marshall Katheder z Ogilvy UK, a także wielu innych prelegentów podzieliło się swoimi sekretnymi metodami na osiągnięcie sukcesu w świecie digital.

A my? Podczas wszystkich prelekcji badaliśmy uczestników na podstawie danych pozyskiwanych ze smartfonów i tabletów. Pokazaliśmy przemieszczanie się użytkowników podczas konferencji oraz ich profile na podstawie zainteresowań i aktywności w kanale mobile. Badanie prezentowane było na ekranach podczas eventu. Wzbudziliśmy duże zainteresowanie marketerów uczestniczących w wydarzeniu.

Już przygotowujemy się do następnych wyzwań, które możecie śledzić na naszych social media – FB, Twitter, LinkedIn!

In Digital Marketing

Related Posts