Selectivv na Mobile Trends Conference 2018 – jak zostawiamy po sobie cyfrowe okruszki

Wyróżnienie na Mobile Trends Awards

Na początku marca wzięliśmy udział w Mobile Trends Conference w Krakowie, największej w Polsce konferencji poświęconej rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom. Podczas wydarzenia odbyła się m.in. gala wręczenia nagród. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie za projekt 50 lat AMG, który zrealizowaliśmy wspólnie z LiquidThread dla Daimler Mercedes AMG GT.

Mieliśmy również przyjemność zaprezentować nasze doświadczenia w obszarze mobile i opowiedzieć o oferowanych przez nas rozwiązaniach. Jacek Dymkowski, Commercial Director w Selectivv, podczas pierwszego dnia spotkań pokazał, jaki potencjał drzemie w danych z mobile i jak, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, zostawiamy po sobie cyfrowe okruszki. Podczas swojego wystąpienia opowiedział, jakie informacje mogą zostać pozyskane ze smartfonów czy tabletów, oraz jak ich analiza pozwala na bardzo dokładne poznanie zainteresowań i zachowań danego użytkownika. Łącząc powyższe informacje (zbierając okruszki) z danymi o geolokalizacji opracowujemy w Selectivv profile behawioralne użytkowników. Posiadamy ich blisko 60. Dla przykładu są to osoby planujące dziecko, bywalcy galerii handlowych, użytkownicy bankowości mobilnej czy użytkownicy aplikacji muzycznych. Analiza i profilowanie informacji z urządzeń przenośnych to kluczowe narzędzie dla marketerów, które pozwala na dotarcie do klienta ze ściśle dopasowaną ofertą.

Jacek opowiedział również o naszej autorskiej usłudze Geotrapping®, dającej możliwość zebrania użytkowników, którzy w określonym czasie przebywali w danym miejscu. Jakie są korzyści? Do tak zebranej bazy osób możemy wysłać komunikat reklamowy w przyszłości, kiedy będą już w dowolnej innej lokalizacji. Przykłady zastosowania? Dzięki temu możemy określić konkretną grupę osób, które były na targach mieszkaniowych i wyświetlić im reklamy nieruchomości w kolejnym tygodniu.

Do zobaczenia na następnej Mobile Trends Conference!

Related Posts