Nowe osoby w zespole sprzedaży Selectivv

Rosnące zainteresowanie kampaniami reklamowymi na urządzenia mobilne sprawia, że zespół Selectivv powiększa się o kolejne nowe osoby. W czerwcu br. do działu sprzedaży dołączyli Jan Domański i Szymon Smolski. W zakresie ich obowiązków leży bezpośredni kontakt z domami mediowymi, agencjami reklamowymi i pozostałymi naszymi Klientami.

Jan Domański

Jan Domański karierę w Internecie rozpoczął już w 2006 roku w sieci reklamowej IDMnet. Do  2009 roku pracował w serwisie Epuls.pl gdzie odpowiedzialny był za przygotowanie oferty reklamowej oraz rozwój serwisu pod kątem potencjału społecznościowego. Do jego największych wyzwań z tamtego okresu należały współpraca z Pepsi, dla której realizował konkurs Zagraj z Ebim, a także akcje promocyjne dla Heyah marki T Mobile.

Następnie sprzedawał powierzchnię reklamową dla jednego z pierwszych polskich  serwisów społecznościowych Grono.net. W sieci Mail Media – obecnie Mr Target – rozwijał produkt mailingowy, a jako szef sprzedaży w Royal Ad współpracował z największymi domami mediowymi w Polsce.

Do stycznia 2017 roku w Agora Performance zajmował stanowisko Senior Account Managera, gdzie odpowiadał za sprzedaż produktów Performance w oparciu o serwisy własne Agory oraz dostawców zewnętrznych. Do jego obowiązków należała bezpośrednia obsługa klientów bankowych oraz firm z sektora finansowego, ubezpieczeniowego i motoryzacyjnego.

Jest miłośnikiem literatury science fiction i uwielbia wycieczki rowerowe po rodzinnym Milanówku.

Szymon Smolski

Szymon Smolski posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży. Zawodowe szlify zdobywał pracując dla takich firm jak Solid Security, Call2Action, OPUS, gdzie odpowiedzialny był za realizowanie strategii handlowych i bezpośredni kontakt z klientami.

W latach 2012 – 2014 w Benefit Systems SA przeszedł ścieżkę od Specjalisty ds. Handlowych, poprzez Lidera Zespołu do stanowiska Kierownika Zespołu Obsługi Kluczowych Klientów B2B, gdzie zarządzał pracą kilkunastoosobowego teamu sprzedaży. Dla kolejnego pracodawcy firmy Edgar opracowywał strategię marketingową oraz plany sprzedażowe i odpowiedzialny był za współtworzenie i promocję aplikacji mobilnej.

Zanim dołączył do Selectivv w latach 2015 – 2016 w CANAL+ pełnił funkcję Kierownika Rozwoju Sprzedaży realizując działania marketingowe służące promocji i wsparciu sprzedaży kanałów tematycznych oraz premium. Do jego zadań należała współpraca z operatorami kablowymi, pod katem maksymalizacji sprzedaży usług oraz nadzorowanie ich komunikacji zewnętrznej pod kątem promocji kanałów z grupy ITI.

Jego pasją jest żeglarstwo, od 5 roku życia nie opuścił żadnego sezonu na wodzie, a także sporty walki.

To kolejny etap na ścieżce bycia liderem branży reklamy mobile w Europie. W najbliższych miesiącach planujemy rozwój i wzrost zatrudnienia w naszym dziale realizacji oraz dziale analityki danych o zachowaniach użytkowników smartfonów.

Related Posts