Śledzenie i analiza wyników kampanii mobile w czasie rzeczywistym

Selectivv Dashboard to panel dla wszystkich reklamodawców, za pomocą którego można na bieżąco obserwować i analizować wyniki zleconych kampanii. Realizacja każdej kampanii reklamowej wiąże się z wymianą setek e-maili, z których znaczna część dotyczy aktualnych rezultatów, co utrudnia pracę marketerom. Również nam zebranie danych o wynikach oraz ich przekazywanie zajmuje znaczą część czasu pracy i daje okazję do pomyłek.

Analiza wyników kampanii w czasie rzeczywistym

Dlatego zdecydowaliśmy się uprościć ten proces poprzez udostępnienie każdemu reklamodawcy panelu, gdzie samodzielnie może sprawdzać i analizować wyniki zleconych kampanii.

Analiza wyników kampanii mobile

Wraz ze startem kampanii reklamodawca otrzymuje unikatowy link, gdzie w przejrzystej formie przedstawione są aktualne wyniki kampanii. Nie ma potrzeby tworzenia konta i logowania, a link zabezpieczony jest specjalnym tokenem. W obecnej wersji Dashboard prezentuje liczbę wyświetleń reklam, kliknięć oraz współczynnik Click-Through-Rate. Dane mogą być prezentowane w ujęciu godzinowym lub dziennym. Możliwe jest także pobranie wyników w pliku CSV. Warto pamiętać, że Dashboard służy do monitorowania i analizy kampanii „na żywo”. Dużo bardziej szczegółowy raport klient otrzymuje po zakończeniu kampanii, zawiera on m.in. informacje o miejscu wyświetlania reklam i lokalizacji ich odbiorców.

Wprowadzenie Dashboardów to element naszej strategii, aby stać się firmą maksymalnie przyjazną dla media plannerów. Nie ukrywamy również, że nowe narzędzie to odpowiedź na problem braku przejrzystości oraz spadającego zaufania na rynku. Dostęp do Dashboardu to gwarancja dla reklamodawców, którzy realizują kampanie przez pośredników, że ich reklamy są wyświetlane przy użyciu systemu Selectivv.

„Z jednej strony ułatwiamy pracę marketerów, a z drugiej udowadniamy, że nie mamy nic do ukrycia, cały proces jest transparentny. Każdy reklamodawca ma prawo żądać dostępu do Dashboardu kampanii realizowanej przez Selectivv” – wyjaśnia Avi Magid, wiceprezes Selectivv.

Avi Magid - co-CEO

Pomysłodawcą Dashboardów jest wiceprezes Selectivv Avi Magid, który zaczerpnął pomysł z branży cyber-bezpieczeństwa. Magid zarządzał firmami notowanymi na giełdzie NASDAQ i ma doświadczenie w usprawnianiu procesów obsługi dużych klientów.

Related Posts