Srebrna 16, Warszawa, Polska
+48 22 354-62-90

Co smartfony mówią o uczestnikach Forum Ekonomicznego w Krynicy

Smartfony mówią o nas więcej niż bylibyśmy skłonni zdradzić w ankiecie. To najbardziej osobiste przedmioty, jakie posiadamy. Dodatkowo umożliwiają przebadanie zamożnych i wpływowych osób, które rzadko godzą się na rozmowę z ankieterem. Po przeanalizowaniu uczestników tegorocznego Open’era postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się uczestnikom XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Do przeprowadzenia badania wykorzystaliśmy tzw. geotrapping, czyli oznaczanie użytkowników mobile przebywających w trakcie Forum Ekonomicznego w obiektach konferencyjnych oraz na deptaku w Krynicy. Z badania usunęliśmy osoby będące w mieście jeszcze przed Forum. Przeanalizowaliśmy dane o uczestnikach wydarzenia, które zebraliśmy do tej pory w naszej bazie – jakie strony internetowe odwiedzali na smartfonach oraz jakie aplikacje instalowali.

„Chciałbym uspokoić uczestników Forum w Krynicy – analizujemy ogromne zbiory danych i nie schodzimy na poziom pojedynczych użytkowników. Nie jesteśmy w stanie zidentyfikować konkretnych osób.” – mówi wiceprezes Selectivv Mobile House Dominik Karbowski.

Related Posts

Leave a reply


FreshMail.pl