Dane w marketingu – Selectivv Academy #3

EDIT: Chcąc dostarczyć jak najlepszą wiedzę w najdogodnieszym terminie, szkolenie zostało przesunięte na 18 listopada 2020. Mamy nadzieję, że termin ten będzie dla Was odpowiedni.

 

Już na początku listopada odbędzie się szkolenie Selectivv Academy. Jego pierwsze dwie edycje cieszyły się dużym uznaniem wśród uczestników. Na czym polegają te warsztaty? W jakiej formie się odbędą i jakie tematy zostaną poruszone? Przybliżymy to w tym artykule.

Z tego wpisu dowiesz się:

 

  1. Czym jest szkolenie Selectivv Academy?
  2. Jakiego rodzaju wiedza zostanie przekazana i przez kogo?
  3. Jakie dodatkowe korzyści można wyciągnąć ze szkolenia?
  4. Jak wypadły poprzednie edycje?
  5. Jak wziąć udział w listopadowym Selectivv Academy?

 

Szkolenie Selectivv Academy #3

 

Szkolenie Selectivv Academy

Selectivv Academy to szkolenie przygotowane z myślą o profesjonalistach, którzy chcą lepiej rozumieć i wykorzystywać dane lokalizacyjne w swoich projektach. Podczas kursu poruszamy zagadnienia marketingu cyfrowego związane z reklamą na smartfony.

Kurs będzie składał się z dwóch części, które będą występowały naprzemiennie. Jedną z nich będzie podstawa teoretyczna, która przybliży uczestnikom zasady funkcjonowania marketingu mobilnego, opartego na danych lokalizacyjnych. Co-CEO Selectivv, Dominik Karbowski, przedstawi w jaki sposób nasza organizacja gromadzi i analizuje dane, tworząc dzięki temu profile użytkowników smartfonów. To dzięki tym danym i naszym rozwiązaniom kampanie reklamowe, które prowadzimy dla naszych klientów, są niezwykle precyzyjne i charakteryzują się dużą konwersją. Druga część szkolenia to omówienie konkretnych case studies z szefem działu performance, Michałem Gąsiem.

 

Czy wiesz, że istnieje coś takiego, jak dane pasywne?
Czy wiesz, że istnieje coś takiego, jak dane pasywne?

 

Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu

Oprócz wiedzy merytorycznej uczestnik uzyska dostęp do niepublikowanych wcześniej materiałów. Dodatkowo będzie miał możliwość zdobycia certyfikacji potwierdzającej udział w szkoleniu, jak i zdobycia kompetencji z zakresu mobile marketingu. Oferujemy także pomoc mentoringową od Selectivv w działaniach marketingowych w przyszłości.

 

Dotychczasowe edycje szkolenia

Zarówno pierwsza, jak i druga edycja cieszyły się uznaniem uczestników, którzy poleciliby Selectivv Academy znajomym (szkolenie osiągnęło ponad 50% wskaźnik NPS). Szkolenie również spełniło oczekiwania wszystkich uczestników.

 

Czy wiesz, że za skrótem RTB kryje się, Real-Time Bidding?
Czy wiesz, że za skrótem RTB kryje się, Real-Time Bidding?

 

Szkolenie Selectivv Academy – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w Selectivv Academy #3 – dane w marketingu, wystarczy zarejestrować się przez formularz online. Szkolenie odbędzie się w formie interaktywnego webinaru. Zapraszamy na stronę internetową Selectivv Academy, jak i na wydarzenie na facebooku, jeśli nie chcesz ominąć żadnych aktualności o kursie.

Selectivv Academy #3 odbędzie się w środę, 4 listopada.

 

 

Related Posts