Nowy Chief Revenue Officer w Selectivv

Selectivv, wiodący dostawca usług reklamowych i badawczych (w oparciu o dane mobilne i lokalizacyjne), z przyjemnością informuje, że Paweł Olechowski dołączył do zespołu jako Chief Revenue Officer.

Paweł Olechowski - Chief Revenue Officer w Selectivv
Paweł Olechowski – Chief Revenue Officer w Selectivv

Paweł Olechowski – doświadczenie

Paweł ma ponad 25-letnie doświadczenie w sprzedaży i business development. Przez ostatnie 4 lata pracował w Adform A/S jako Dyrektor Sprzedaży, rozwijając współpracę z klientami końcowymi i ich domami mediowymi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Przed Adform pracował w IDC, międzynarodowej firmie badawczej, jako starszy kierownik sprzedaży na Europę Środkową i Południowo-Wschodnią. Paweł jest absolwentem York University i posiada tytuł MBA z Schulich School of Business w Toronto.

Jednym z kluczowych czynników wyboru Pawła na stanowisko Chief Revenue Officer w Selectivv było jego duże doświadczenie w sprzedaży i business development w regionie CEE. Jest to zgodne ze strategią międzynarodowej ekspansji firmy Selectivv.

Zadania w Selectivv

Jako Chief Revenue Officer, Paweł będzie zarządzał pracą zespołów sprzedażowych na rynek krajowy i zagraniczny oraz działami campaign management i marketingu, w celu zwiększenia sprzedaży i dostarczenia najlepszych kampanii marketingowych i badań opartych na danych Selectivv.

Avi Magid, założyciel i co-CEO Selectivv, skomentował: „Cieszymy się, że Paweł dołączył do Selectivv w ważnym momencie rozwoju firmy. Ma bogate doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów, co będzie kluczowe dla ekspansji Selectivv. Czekamy na przyjęcie większej liczby nowych członków zespołu w nadchodzących miesiącach i zwiększenie naszej obecności na arenie międzynarodowej. Podczas gdy rynek krajowy pozostaje dla nas najważniejszy, chcielibyśmy jednocześnie rozwijać naszą sprzedaż międzynarodową. Zarówno dzięki doświadczeniu Pawła, jak i nowym inwestycjom, mamy nadzieję na osiągnięcie tego celu”.

Paweł Olechowski, CRO w Selectivv, dodał: „Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Selectivv i zbliżyć się do praktycznej części marketingu i reklamy dla naszych klientów. Moim celem jest zwiększenie synergii między kluczowymi działami firmy i prowadzenie międzynarodowej ekspansji sprzedaży. Niezależnie od rynku, Selectivv to idealne miejsce, aby wykorzystać synergię danych do celów marketingowych i badawczych.

Jako zespół Selectivv cieszymy się z podjętej współpracy i życzymy Pawłowi wszystkiego najlepszego w nowej roli.

Related Posts