12:03, sty 11

Niemal 700 zrealizowanych kampanii marketingowych. Podsumowanie 2021 roku w Selectivv

podsumowanie 2021 roku

Podsumowanie 2021 roku na pewno musimy zacząć od tego, iż był to z pewnością okres bardzo intensywny i pracowity dla naszej agencji. Udało nam się zrealizować projekty dla największych firm i przedsiębiorstw z Polski i zagranicy z bardzo dobrymi wynikami.

Podsumowanie 2021 roku w Selectivv

Przy wspólnej pracy wszystkich działów Selectivv byliśmy w stanie zrealizować niemal 700 kampanii marketingowych w zeszłym roku. Reklamy w zrealizowanych kampaniach wyświetlone zostały ponad miliard razy. W rezultacie odnotowaliśmy prawie 700 tysięcy konwersji oraz ponad 4 miliony kliknięć w reklamy.

Odpowiednio targetowane kampanie pozwoliły nam na osiągnięcie widoczności naszych materiałów na poziomie ponad 70%.

Współczynnik konwersji wynosił w zeszłym roku średnio ponad 15%.

podsumowanie 2021 roku

Podsumowanie 2021 roku powinniśmy zakończyć zdaniem: Było bardzo pracowicie! W 2022 roku liczymy na jeszcze więcej pracy, zaufania od naszych klientów oraz nowych współprac. Chcesz zaplanować kampanię dla swojego przedsiębiorstwa? Napisz do nas!

Zapoznajcie się ze zrealizowanymi przez nas projektami w zakładce Case Study.


O Selectivv

Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii jak również w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.

Stale współpracujemy z największymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Tożsame usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla takich podmiotów, jak: sieci handlowe, operatorzy telefonii komórkowej, instytucje finansowe, globalne marki czy sektor publiczny.

Zapisz się na newsletter marketingowy

Ostatnie wpisy