09:14, lis 23

Selectivv prelegentem Akademii Liderów

Nasza agencja miała przyjemność być prelegentem Akademii Liderów, organizowanej przez Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych.

Czym jest Akademia Liderów?

„Akademia Liderów” to cykl specjalistycznych szkoleń, które odbywają się metodą online lub hybrydową.  Są one przeznaczone dla przedstawicieli regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych z całej Polski. Głównym celem organizacji cyklu spotkań jest wzmocnienie kompetencji kadr zarządzających polską turystyką. Adresatami tego zadania jest kadra menadżerska organizacji, funkcjonujących w systemie promocji turystycznej Polski POT-ROT-LOT. Organizatorem Akademii jest Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Ministerstwa Rozwoju.

Selectivv w Akademii Liderów

W zeszły piątek, 19.11.2021 r. odbyło się kolejne spotkanie Akademii Liderów. Jednym z prelegentów spotkania była nasza agencja. Reprezentowali nas Aleksander Luchowski (Founder & Co-CEO) oraz Marcin Augustyniak (Client Director of Data Tank). Tego dnia skupiono się na badaniach ruchu turystycznego. Uwzględniono istotę ich praktycznego wykorzystania w kształtowaniu polityki rozwoju marki i produktów oraz marketingu tych podmiotów. Dlatego właśnie, jako Selectivv, przedstawiliśmy nasze autorskie technologie wykorzystywane do tworzenia baz danych oraz przeprowadzania analiz badawczych, które są niezbędne, aby dokładne liczby danych pozyskać. Pokazaliśmy również badania w zakresie sektora turystycznego, które obecnie prowadzimy. Co więcej, przedstawiliśmy najciekawsze dane w zakresie ruchu turystycznego, jakie udało się naszej agencji zebrać.

selectivv prelegentem akademii liderów
selectivv prelegentem akademii liderów

W ramach cyklu odbędą się jeszcze cztery warsztaty, których dokładnie daty oraz tematy znajdują się pod linkiem http://www.ppv24.pl/frot/.


Selectivv posiada własną platformę DMP, w ramach której analizujemy i profilujemy dane o 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w Polsce. Informacje te wykorzystujemy do realizacji kampanii jak również w celu dotarcia z reklamą do właściwych grup użytkowników w precyzyjnie określonych lokalizacjach.

Stale współpracujemy z największymi domami mediowymi i agencjami reklamowymi w kraju. Tożsame usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdują się projekty komercyjne realizowane dla takich podmiotów, jak: sieci handlowe, operatorzy telefonii komórkowej, instytucje finansowe, globalne marki czy sektor publiczny.

Zapisz się na newsletter marketingowy

Ostatnie wpisy