Srebrna 16, Warszawa, Polska
+48 22 354-62-90

Dmitriy Shevchenko z Google do Selectivv

W związku z rozwojem Selectivv Europe Sp. z o.o. na rynkach Europy Wschodniej i realizacją coraz większej liczby kampanii reklamowych w kanale mobile w tej części świata do teamu Selectivv dołącza Dmitriy Shevchenko.

Dmitriy Shevchenko – dotychczasowa kariera i doświadczenie

Dmitriy prywatnie wielki fan piłki nożnej i drużyny Chelsea trafia do Selectivv prosto z Google, gdzie na stanowisku AdWords Communication & Social Manager odpowiedzialny był za kontakty z domami mediowymi i bezpośrednio z rosyjskojęzycznymi Klientami. Do jego obowiązków należała także modernizacja treści na stronie przeznaczonej dla RU Community oraz przygotowywanie artykułów, analiz i raportów.

Wcześniej pracował w takich firmach rekrutacyjnych jak Synerit, gdzie zajmowałem się rozwojem biznesu na region CEE oraz w HRK S.A. jako IT Sales Consultant. Ukończył zarządzanie i marketing na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz marketing na Kedge Business School we Francji.

Jak podkreśla sam Dmitriy: „Doświadczenie zdobyte w Google to dorobek nie do przecenienia, który zamierzam wykorzystać w pracy w niezwykle interesującym i dynamicznie rozwijającym się na wschodzie Europy rynku reklamy na urządzeniach mobilnych”.

Ekspansja Selectivv na kraje Europy Wschodniej

„Zatrudnienie Dmitriya ma jeden główny cel, ekspansję na kraje Europy Wschodniej, którą planujemy już od dawna – mówi Dominik Karbowski Wiceprezes Zarządu Selectivv – dostrzegamy ogromny potencjał na tym rynku. Szybki wzrost liczby użytkowników urządzeń przenośnych na Ukrainie, gdzie już co trzeci mieszkaniec posiada smartfona w połączeniu z ogromnym 60 milionowym rynkiem urządzeń mobilnych w Rosji to dane, obok których nie mogliśmy przejść obojętnie. Dodatkowo wkroczenie na rynek ukraiński i rosyjski zbiega się w czasie z uruchomieniem przez nas usługi Mobile Audience, która pozwala na wykorzystywanie profilowanych danych z urządzeń mobilnych w kampaniach reklamowych, co przekłada się na wzrost skuteczności tych kampanii i umożliwia precyzyjne dotarcie tylko do właściwej grupy odbiorców”.

Dmitriy Shevchenko jako Business Development Manager CIS będzie odpowiedzialny w Selectivv za rozwój biznesu i utrzymywanie relacji z klientami na Ukrainie i w Rosji, oraz stworzenie odrębnego Działu CIS dedykowanego kampaniom reklamowym prowadzonym na urządzeniach mobilnych w krajach Europy Wschodniej.

Leave a reply


FreshMail.pl