Raport

Ukraińcy w Polsce - jesień 2022 r. Raport Selectivv Data Tank

Ze względu na wojnę liczba Ukraińców w Polsce wzrosła o blisko 2 mln. W raporcie Selectivv Data Tank poza danymi demograficznymi przedstawiamy unikalne analizy na temat codziennego życia społeczności ukraińskiej - m.in poziomu zamożności oraz odwiedzalności najpopularniejszych galerii handlowych w Polsce.

Raport "Ukraińcy w Polsce" jest już dostępny do pobrania.

Czytaj więcej

Wypełnij formularz, aby pobrać

Formularz pobierania [Raport] - Ukraińcy w Polsce sierpień 2022

Co zawiera nasz raport - Ukraińcy w Polsce?

Raport - Ukraińcy w Polsce w marcu i kwietniu 2022 to kompleksowe zestawienie danych na temat ludności ukraińskiej na terenie kraju. Ze względu na wojnę toczącą się na terenie Ukrainy liczba Ukraińców w Polsce wzrosła o blisko 2 mln. Zgłębiamy ten temat w naszej publikacji, która zawiera dodatkowo dane na temat poziomu odwiedzalności najpopularniejszych galerii handlowych w Polsce.

Spis treści

  • Liczba Ukraińców w Polsce,
  • Liczba przyjazdów do Polski,
  • Zachowania przyjeżdżających,
  • Liczba obywateli Ukrainy w wybranych centrach handlowych,
  • Analiza profili użytkowników ukraińskich przebywających w Polsce.

Ukraińcy w Polsce - istotne dane

Zespół Selectivv Data Tank przygotował i przeanalizował duże ilości danych o użytkownikach z Ukrainy, co pozwoliło na stworzenie kompleksowego badania. Badanie zawiera między innymi index sięgający kilku lat wstecz, odwiedzalność galerii handlowych, czy profile demograficzne użytkowników mobile z Ukrainy przebywających w Polsce.

Na podstawie zebranych przez nas danych można zauważyć, że galerie handlowe nie są dla obywateli przybyłych niedawno z Ukrainy priorytetowym miejscem wizyt. W kontekście długoterminowym zapewne zachowania te będą się zmieniać (wraz z długością pobytu w Polsce), na co należy się już teraz przygotować. W związku z tym rekomendujemy prowadzenie działań komunikacyjnych przez galerie handlowe tak, aby trafiła do tej potencjalnie dużej grupy odbiorców - komentuje dane Marcin Augustyniak, Client Director zespołu Data Tank w Selectivv.

Pobierz raport już teraz i zapoznaj się z najnowszymi i najdokładniejszymi danymi, jakie są dostępne na rynku. Dane z raportu są obszernie komentowane w prasie i programach ogólnopolskich, jak i na portalach specjalistycznych.

Potrzebujesz dokładnych danych?

Jeśli chciałbyś lepiej poznać swoich klientów, przeprowadzić pomiary turystyczne, czy sprawdzić efektywność swoich działań marketingowych, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą ofertą badawczą i daj nam znać, jakie dane możemy przygotować specjalnie dla Ciebie.