Nowy Commercial Director w Selectivv

Do naszego zespołu dołączył Jacek Dymkowski, który objął nowo utworzone stanowisko Commercial Director. Jego najważniejszym zadaniem będzie rozwój współpracy z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi.

Jacek Dymkowski - Commercial Director Selectivv

Jacek Dymkowski ma ponad 6 lat doświadczenia w branży mobilnej. Do Selectivv przeszedł z ZenithOptimedia Group (Publicis Media), gdzie jako Mobile Marketing Manager odpowiadał za rozwój kompetencji w zakresie mobile i realizację kampanii dla klientów ZOG. Doradzał m.in. takim markom jak Daimler, Coty, czy Kompania Piwowarska. Wcześniej przez 5 lat współtworzył w Agorze strategie mobilne dla Gazeta.pl i Sport.pl oraz był odpowiedzialny za marketing aplikacji mobilnych Agory.

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i aktywnym komentatorem wydarzeń i trendów branży mobilnej.

Do zadań Jacka Dymkowskiego należeć będzie intensywny rozwój  zespołu sprzedaży i zarządzanie nim oraz współpraca z największymi agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Będzie także koordynował projekty martech dla kluczowych klientów i rozwijał produkty Selectivv, zapewniając odbiorcom wysoką efektywność kampanii.

Życzymy powodzenia!

Related Posts