Selectivv powiększa zespół sprzedażowy o nowe osoby

Ze względu na rozwój firmy, Selectivv zdecydował się powiększyć swój dział sprzedaży o kolejnych ekspertów z branży reklamy: Tomasza Niewińskiego, Pawła Przybysza i Piotra Kozickiego, którzy wcześniej byli związani z biurem reklamy internetowej Ströer Digital Media.

Selectivv jako jedna z niewielu firm na polskim rynku zdecydowała się na wprowadzenie 7-godzinnego czasu pracy. Jednocześnie ze względu na stały wzrost zainteresowania usługami firmy wzmacniamy strukturę o nowych specjalistów z branży reklamy mobilnej i internetowej. Od kwietnia do działu sprzedaży dołączą Tomasz Niewiński, Paweł Przybysz i Piotr Kozicki, wcześniej związani ze Ströer Digital Media.

Tomasz Niewiński - Director of Business Development
Tomasz Niewiński

Tomasz Niewiński

Tomasz Niewiński obejmie w firmie stanowisko Director of Business Development. Będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży na rynku polskim. Z branżą Digital związany jest od 2007 roku. Z sukcesami zajmował się rozwojem nowych produktów, projektów wykorzystujących analizę danych oraz dostosowaniem oferty do wymagań rynku. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży. Jest ekspertem w obszarze reklamy, negocjacji i obsługi największych domów mediowych w Polsce jak i współpracy z klientami bezpośrednimi. Przez ostatnie trzy laty był związany z firmą Ströer Digital Media, gdzie odpowiadał za zarządzanie sprzedażą oraz stabilizację, rozwój i monetyzację zakupionych sieci reklamy internetowej (Evolution Media Net, Advice,  Stroer Digital Media). Wcześniej pracował  jako Dyrektor ds. Reklamy Internetowej w INFOR BIZNES. (gazetaprawna.pl, dziennik.pl, forsal.pl, infor.pl), gdzie odpowiadał m. in. za integrację produktów i stworzenie wspólnego biura reklamy.

 

Paweł Przybysz - Business Development Managera
Paweł Przybysz

Paweł Przybysz

Paweł Przybysz obejmie stanowisko: Business Development Managera, odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży, negocjacje i obsługę nowych i obecnych klientów spółki. Paweł posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i współpracy z największymi domami mediowymi w Polsce. W Ströer Digital Media pracował na stanowisku Agency Sales Managera i kierował zespołem odpowiedzialnym za obsługę, budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z największymi grupami mediowymi w Polsce (Magna, Vivaki, PHD). Z sukcesami wprowadzał na rynek produkty firmy w takich obszarach jak mobile, video oraz influencer marketing. Przez 8 lat pracował w sieci AdVice na stanowisku Key Account Managera, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży oraz brał udział w tworzeniu strategii firmy. W sieci Adnet zajmował się projektami specjalnymi w pierwszych serwisach społecznościowych w Polsce takimi jak:  grono.net i nasza-klasa.pl.

Piotr Kozicki - Business Development Managera
Piotr Kozicki

Piotr Kozicki

Piotr Kozicki, podobnie jak Paweł Przybysz, obejmie w Selectivv stanowisko: Business Development Managera. W strukturach firmy będzie odpowiedzialny za obsługę nowych i obecnych klientów, negocjacje  i  rozwój sprzedaży. Z branżą mediów związany jest od 2008 roku, z ekspercką wiedzą w obszarze reklamy. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych i współpracy z klientami, poparte wieloma wyróżnieniami. Przed dołączeniem do zespołu Selectivv pracował przez prawie 2 lata jako Senior Sales Manager w Ströer Digital Media. Jest współtwórcą unikatowego modelu sprzedaży dla platform e-commerce. Był odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie systemu, który aktualnie obsługuje największe marki modowe. Wcześniej pracował w Infor Biznes na stanowisku Key Account Managera.  Współtworzył projekty i obsługiwał takie marki jak:  Orange, Citi, Visa, Biedronka, Mercedes, Lexus Toyota, Peugeot, Citroen. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał pracując dla rozgłośni regionalnej RDC, w działach sprzedaży agencyjnej Polskapress Grupa oraz u wydawnictwach dla profesjonalistów (m.in. Wolters Kluwer Polska).

Życzymy powodzenia!

Related Posts