Warsztaty Selectivv Academy #4 Dane w marketingu

18.02.2021 o 15.00 odbędzie się Selectivv Academy – czwarta edycja warsztatów online o danych w marketingu. Trzy dotychczasowe edycje cieszyły się dużym uznaniem wśród uczestników. Na czym polegają warsztaty? Jakie tematy poruszymy na szkoleniu? Przybliżymy to w tym wpisie.

Z tego wpisu dowiesz się:

  1. Czym jest szkolenie Selectivv Academy?
  2. Kto będzie prowadził szkolenie?
  3. Jakie tematy zostaną poruszone?
  4. Jak wypadły poprzednie edycje?
  5. Jak wziąć udział w Selectivv Academy#4?

Warsztaty Selectivv Academy

Selectivv Academy to kurs przygotowany z myślą o marketerach, digital marketing specjalistach, marketing managerach, pasjonatach reklamy, którzy chcą lepiej rozumieć i wykorzystywać dane lokalizacyjne w swoich projektach. Podczas warsztatów online poruszamy zagadnienia marketingu cyfrowego (digital marketing) i danych lokalizacyjnych (location data), związanymi z reklamą na smartfony (mobile marketing).

Warsztaty będą się składały z dwóch głównych części – teoretycznej i praktycznej. Pierwsza przybliży uczestnikom zasady funkcjonowania marketingu mobilnego, opartego na danych lokalizacyjnych. Co-CEO Selectivv, Dominik Karbowski, przedstawi w jaki sposób Selectivv gromadzi i analizuje dane, tworząc dzięki temu profile użytkowników smartfonów.

Kampanie reklamowe, które prowadzimy dla naszych klientów, są niezwykle precyzyjne i charakteryzują się dużą konwersją. Jest to możliwe między innymi dzięki efektywnemu wykorzystaniu danych. Druga (praktyczna) część szkolenia to omówienie case study kampanii reklamowych. Poprowadzi ją Michał Gąś, Head of Performance Department. Omówione przypadki dotyczą między innymi kompleksowej promocji marki sportowej, kampanii kursów online i rozwoju marki, promocji aplikacji mobilnej, badania potencjału dla lokalizacji outdooru (OOH / DOOH),czy kontynuację kampanii outdoorowej na urządzeniach mobilnych.

Warsztaty Selectivv Academy - tablica profil behawioralny
Warsztaty Selectivv Acadmy to wiedza o danych marketingowych.

Dodatkowe korzyści

Oprócz pogłębienia wiedzy na temat danych w marketingu, uczestnik będzie miał możliwość zdobycia certyfikacji potwierdzającej udział w szkoleniu, jak i zdobycia kompetencji z zakresu mobile marketingu. Oferujemy także mentoring od Selectivv w działaniach marketingowych w przyszłości. Ponadto uczestnik będzie mógł uzyskać dostęp do specjalnej bazy wiedzy. 

Warsztaty – dotychczasowe edycje

Wszystkie dotychczasowe edycje wydarzenia cieszyły się uznaniem uczestników. Poprzednią odsłonę Selectivv Academy, w ankiecie ewaluacyjnej zdecydowanie pochwaliło ponad 85% uczestników. Szkolenie również spełniło ich oczekiwania oraz umożliwiło pogłębienie wiedzy. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się więcej o danych lokalizacyjnych oraz reklamie na smartfony.

Jak wziąć udział w Selectivv Academy?

Selectivv Academy #4 odbędzie się w czwartek 18 lutego o godzinie 15.00. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się przez formularz online. Szkolenie odbędzie się w formie interaktywnego webinaru. Zapraszamy na stronę internetową Selectivv Academy i na wydarzenie na Facebooku i LinkedIn, jeśli nie chcesz ominąć żadnych aktualności o kursie.

Related Posts